WIELKA BRYTANIA | Aldi – wielka rekrutacja w Cardiff

WIELKA BRYTANIA | Aldi – wielka rekrutacja w Cardiff [06.05.2016]

Nowe centrum dystrybucyjne sieci sklepów Aldi zatrudni 260 osób w Cardiff. Centrum ma ruszyć pełną parą na początku 2017 roku. Rekrutacja już się zaczęła.

Centrum wraz z biurami mieścić się będzie w Wentloog w Capital Business Park. Około 230 osób znajdzie zatrudnienie w magazynach jako pracownicy fizycznie i kolejne 30 osób będzie zajmowało się administracją w części biurowej nowego obiektu. Firma zdecydowała się na rekrutację tak wcześnie, ponieważ nowi pracownicy będą musieli przejść odpowiednie przeszkolenie, zanim zajmą się przygotowaniem towarów do wysyłki do sieci Aldi na terenie kraju.

Już teraz władze spółki deklarują, że pensja dla nowych pracowników będzie wynosić więcej niż nowa minimalna krajowa (tzw. minimalna „życiowa”), która zaczęła obowiązywać na Wyspach od 1 kwietnia tego roku. Stawka wynagrodzenia będzie wynosić co najmniej 8.40 Ł na godzinę, a osoby wykonujące pracę w Londynie zarobią nawet 9.45 Ł. Większość zatrudnionych w dziale logistycznym Aldi, otrzyma wynagrodzenie 8.97 na godzinę. Specjaliści ds. logistyki na stanowiskach funkcyjnych zarobią 34,500 Ł na rok. To ponad 2 tys. Ł miesięcznie. Z kolei pracownicy biurowi zarobią rocznie średnio 29 tys. Ł.

Rekrutacją dla firmy zajmie się agencja Baxter Personnel Limited. Warto już dziś zainteresować się ofertami pracy zaglądając regularnie na stronę agencji www.baxterpersonnel.co.uk lub witrynie internetowej Aldi www.aldirecruitment.co.uk.


ps

http://pracainauka.pl/aktualnosci/aldi-wielka-rekrutacja-w-cardiff

Powrót


euro-punkt.pl on Facebook